Novinky

Nový vysílač Kladeruby nad Oslavou

News main

Připojte se na rychlý internet za pár kaček.

Výhodné, rychlé a stabilní připojení nyní umíme nabídnout i v Kladerubech nad Oslavou. Všímáme si zvýšeného zájmu o naše zvýhodněné tarify připojení k internetu a rozšiřujeme naši  60GHz síť.

Internetové tarify již od 148 Kč/měs.

Ověřte si dostupnost připojení přímo na vaší adrese.

Co je pásmo 60GHz?:

Jedná se o technologii internetového připojení, která využívá frekvenční pásmo 60 GHz. Běžná bezdrátová připojení, která jsou aktuálně na trhu, dosahují obvykle rychlosti několika desítek Mb/s. V případě 60 GHz může rychlost dosáhnout až 1 000 Mb/s. Rychlost internetu tak může být téměř srovnatelná s optickým připojením. Internet 60 GHz tedy představuje optimální řešení pro rodinné domy.

Pásmo 60 GHz je velmi bezpečné a je již roky používáno armádou. Jedná se o technologii, nesrovnatelnou s jinými řešeními, zásluhu na tom mají milimetrové vlny, které zcela mění pravidla hry. Milimetrové vlny jsou využívány právě v 60Ghz a 5G sítích. Milimetrové vlny jinak využívají např. radary nebo lékařské přístroje pro skenování. Signál je navíc extrémně silný a přenos může být všesměrový. Pásmo 60 GHz dosahuje vysoké stability připojení.

Všechny novinky

Technická podpora

+420 561 205 500

Zákaznická linka

+420 800 300 292

Otevírací doba

PO-PÁ od 7.00 do 15.30 hod.

Tarify a služby
Internet Televize Volání Novinky
Copyright © 2024 JaroNet. Všechna práva vyhrazena.