Novinky

Akční nabídka Skylink Live TV

News main

Získejte slevu 25% na první 3 měsíce.

Máme pro Vás fantastickou zprávu! K Vašemu internetovému připojení si u nás můžete objednat televizní balíčky Skylink Live TV, nově rozšířené o filmy a seriály z originální produkce Apple TV+, a získat navíc slevu 25 % na první 3 měsíce i zkušební měsíc ZDARMA!

Tohle musíte vidět! Vyzkoušejte ještě dnes.

SPORT ŽIVĚ - TENIS, WTA OD 17.6.

Nová éra vysílání zápasů špičkového ženského okruhu WTA na programech CANAL+ Sport začíná! Nově budou k vidění všechna klání českých i slovenských tenistek ve dvouhře i čtyřhře. Tento formát vysílání uvidíte už se začátkem turnaje Berlin Ladies Open.

Nejlepší digitální televize Skylink Live TV:

  • Exkluzivní kanály Canal+ Sport kde uvidíte všechny zápasy Premiere League živě a Canal+ Action nadupaný kvalitními akčními tituly.
  • Obsáhlé videotéky z produkce Canal+ a HBO Max
  • Videotéka Apple TV+ s nabídkou všech filmů a seriálů Apple Originals prímo v aplikaci Skylink Live TV nově od letošního roku.
  • Další sporty jako jsou tenisové turnaje WTA, NBA, Liga mistrů nebo závody F1.
  • Samozřejmostí jsou standardní vlastnosti internetové televize jako pustit si od začátku běžící pořad nebo až 7 dní zpětně, sledovat internetovou televizi na všech typech chytrých zařízení (mobil, tablet, PC, vybrané digitální TV).

Všechny novinky

Technická podpora

+420 561 205 500

Zákaznická linka

+420 800 300 292

Otevírací doba

PO-PÁ od 7.00 do 15.30 hod.

Tarify a služby
Internet Televize Volání Novinky
Copyright © 2024 JaroNet. Všechna práva vyhrazena.