Základní informace

IP telefonie - telefonování přes internet. IP telefonování umožňuje telefonovat prostřednictvím internetové sítě, nejlépe prostředníctvím sítě JaroNet.

IP telefonování je vhodné pro soukromé osoby, malé i velké firmy. IP telefonie uspoři velkou část nákladů vynaložených na komunikaci s příbuznými a přáteli nebo se zákazníky vaší firmy. Volání v rámci sítě JaroNet je zcela zdarma.

Jedná se o plnohodnotné telefonování na pevné i mobilní linky v České republice i do celého světa prostřednictvím internetové sítě. Výhodou je, že telefonní přístroj je přenosný kamkoliv, kde lze připojit k internetu. To znamená, že budete mít možnost být na příjmu i na dovolené.

Dále máte zajištěnu přenositelnost stávajícího telefonního čísla, tzn. že pokud se připojíte přes internetovou síť JaroNet, zaručíme Vám zachování stávajícího telefonního čísla, které jste obdrželi např. od společnosti Telefonica O2.

Pro realizaci potřebujte internetovou linku s minimální rychlostí 128Kbs v obou směrech. VoIP telefon, nebo VoIP router + klasický telefon.

 

Výhody

  • neplatíte žádný předražený měsíční paušál
  • v rámci sítě JaroNet si voláte mezi sebou zdarma
  • voláte nejlevněji jak jen to jde
  • voláte velmi levně do celého světa
  • zavoláte si odkudkoliv ze světa ze svého telelefonního čísla, stačí se jen připojit k internetu.