0

ESET Security

Objevujte internet v bezpečí ESET

Online svět čeká. S ochranou ESET není důvod držet se zpět. Užívejte si internet na mobilu nebo v tabletu s vědomím že jsou vaše zařízení v bezpečí.


Objednejte si u nás licenci ESET®

Volejte: 775 361 835, 561 205 500 

E-mail: info@jaronet.cz


ESET Smart Security (Win) / ESET Cyber Security Pro (Mac)

Jste v bezpečí před všemi typy online i offline hrozeb. Produkt obsahuje další přidané funkce jako je Anti-Theft, ochrana webkamery a domácí sítě, ochrana online plateb a mnoho dalších se kterými si můžete bez starostí užívat bezpečnější technologie.

ESET NOD32 Antivirus (Win) / ESET Cyber Security (Mac)

Uživatelsky velmi příjemný antivir, který obstál v uznávaném testu 100% Virus Bulletin již několikrát po sobě. Ten zkoumá, zda antivirus dokáže odstranit všechny viry, které jsou na seznamu aktivních virů. Software nalezne a odstraní počítačové viry, trojské koně, červy a další typy hrozeb. Pomocí technologie ThreatSense odhalí i neznámé hrozby, které jiné antivirové programy nemusí rozpoznat. Nezatěžuje systém a ochrání i pomalejší počítače. Technologie ESET postupně získala více než 60 nezávislých ocenění

ESET Secure Office

Ochraňte koncová zařízení (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před vznikajícími hrozbami a zcizením citlivých dat pomocí bezpečnostního řešení, které lze jednoduše spravovat z jediné konzole.

ESET Secure Office Plus

Obsahuje licenci ESET Endpoint Security, která přináší kvalitní moduly filtrování obsahu webu, firewall a antispam, které přidají další bezpečnostní vrstvy do firemních počítačů a mobilních platforem. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.
Počítačové sítě

Návrh, budování a správa
Naše společnost provádí projekci a realizaci síťové infrastruktury nutné pro správnou funkci podnikových počítačových a telefonních sítí, datových center, webových, databázových a komunikačních serverů, instalaci a správu firewallů a audit bezpečnosti počítačových sítí.

Bezpečnost sítí
Zajištění bezpečnosti námi dodávaných řešení tvoří naši prioritu. Dosahujeme jí bezpečnostním auditem připojených systémů a zařízení, instalací firewallů a sítí VLAN a VPN u řešení, kdy je zákazníkova síť připojena k veřejným sítím nebo k internetu.
Provádíme analýzy použítí počítačových sítí a síťových zdrojů, na jejich základě Vám zpracujeme definice bezpečnostních politik a poskytneme Vám podporu při jejich zavádění do podnikových sítí a do sítí pracovních skupin.

Firewally a internetové brány
Většina počítačových sítí je dnes připojena k internetu. Pro efektivní a bezpečný přístup je nutné použít zařízení, které v sobě kombinuje funkci internetové brány a firewallu. Tato zařízení Vás ochrání proti útokům z internetu, budou provádět antivirovou kontrolu Vašich e-mailů a umožní řízení přístupu k internetu z podnikové sítě.
Pokud provozujete firewall nebo internetovou bránu, ale nemáte zkušenosti s jeho instalací nebo správou, poskytneme Vám kompletní servis. Naše služby zahrnují instalaci operačního systému Linux nebo FreeBSD, konfiguraci stavových firewallů a proxy serverů, systému detekce průniku a vzdálenou správu Vašeho firewallu včetně monitorování jeho funkčnosti.

Instalace a provoz mikrovlnných (bezdrátových) spojů
Naše společnost Vám nabízí měření signálu, realizaci a provoz mikrovlnných spojů v bezlicenčním pásmu 2.4GHz, 5,5GHz a 10GHz. Pomocí mikrovlného spoje můžete snadno propojit pobočky svojí společnosti nebo se připojit k síti internet. Pro zjištění dostupnosti připojení ve Vaší lokalitě a pro cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte na email: info@jaronet.cz .

Správa sítí LAN a servis HW
Naše společnost Vám nabízí externí správu Vaší počítačové sítě LAN včetně počítačů a serverů na platformě MS Windows, siťových zařízení i dalšího hardware (tiskárny,scannery...).

Technologie sítí
Námi dodávaná řešení metalické, optické a strukturované kabeláže a bezdrátových sítí (mikrovlnné spoje/WiFi) kladou důraz na spolehlivost a bezpečnost přenosů dat. Montáže strukturované kabeláže provádíme v kategoriích cat5, cat6 a cat7 vhodných pro nasazení v sítích Ethernet, Fast Ehernet a Gigabit Ethernet.

Zabezpečovací systémy

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), označována také jako elektronický zabezpečovací systém nebo nověji poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS), je jednoúčelový poplachový systém určený pro detekci přítomnosti vstupu nebo pokusu o vstup narušitelem do hlídaného prostoru a následnou akustickou či optickou signalizaci. Jde tedy o zařízení, které slouží k ochraně osob a majetku. Nejčastěji se ale používá pro poplašné systémy – alarmy, které reagují na narušení právě vyvoláním poplachu.

Výstražný systém se může spustit analogovou (např. přerušením drátu) i digitální (detektor pohybu - PIR) detekcí. Komunikace mezi detektory a ústřednou může být vedena kabelem, bezdrátově anebo kombinací předešlých způsobů, tj. jeden detektor může být připojen kabelem a druhý bezdrátově.

Systémů elektronického zabezpečení je nepřeberné množství, od těch kde ústředna funguje i jako detektor a signalizace, až po složité systémy s jednotlivými komponenty rozmístěnými nezávisle na sobě. Provedení může být buď jako drátový elektronický zabezpečovací systém (levnější řešení, nemusí se měnit baterie ve snímačích), nebo jako bezdrátový elektronický zabezpečovací systém, jehož výhodou je naopak zejména rychlá montáž i demontáž a snadná rozšiřitelnost EZS, zásadní nevýhodou je však nekompatibilita bezdrátových EZS mezi rozdílnými výrobci.

Kamerové systémy

Kamerový systém (CCTV – Closed Circuit Television, uzavřený televizní okruh) je užití kamer ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů. Takovým kamerám se říká také průmyslové kamery nebo také průmyslová televize.

Skládá se z kamer, hardwarového vybavení (hard disku, monitoru) a software. Může být doplněn i o mikrofony[1] a reproduktory, a téměř vždy o záznamové médium pro ukládání zaznamenaných dat.

Od devadesátých let čelí veřejné prostory velkému nárůstu počtu kamer. S kamerami se setkáme na ulicích v centrech měst, obchodech, dopravních uzlech, silnicích, vstupech do objektů, restauracích atd.

Kamerové systémy jsou často zřizovány pod záminkou potírání kriminality, dozorovým orgánem je v České republice Úřad pro ochranu osobních údajů.

Provozovatelé kamerových systémů nezveřejňují natočené záznamy ani identitu jejich obsluhy.

Doba držení záznamu může být omezena zákonem. Prakticky je však lhůta držení nahrávky obtížně kontrolovatelná, protože do archivu nahrávek CCTV není možný, nebo obtížně prosaditelný veřejný přístup.

Kamerový systém v průmyslu je neocenitelný pomocník, který pomáhá odhalovat vady vyráběného zboží a tím výraznou měrou se podílí na snižování reklamací. Kamerové inspekce v průmyslu jsou dnes samostatnou oblastí, která s oblastí průmyslové kamery (sledování prostoru kamerami) příliš nesouvisí. Zpracování informací z kamer je plně automatické a používá se k tomuto pokročilých algoritmů.

Vlastní realizace kamerové inspekce pro průmysl není úplně triviální, ale lze dnes využít poměrně širokého zastoupení prodejců kamerových komponen, kteří vám jsou schopni poradit s výběrem správné kamery, objektivu, filtru případně karet pro zpracování dat z kamery (framegraberu).

Inteligentní domy

Loxone v inteligentním domě. Toužíte po maximálním pohodlí? Přejete si ovládat všechny prvky domu jedním ovladačem a ještě idálně v podobě vašeho smartphone?

Tuto jedinečnou možnost nabízí řešení Loxone miniserver s přidruženými moduly a aplikacemi.

Loxone - schéma

Hudba & multiroom Alarm Topení Stínící technika - žaluzie, rolety, markýzy Osvětlení Miniserver - loxone Extenzion internet

Loxone perfektně kombinuje spojení bezpečnosti obyvatel domů s efektivním využívání energie a kontroly všech částí domu. Miniserver dokáže bezpečně ovládát všechny elektrospotřebiče v domě a tím zajistí, aby byly zapnuty pouze na požadovanou dobu.

Loxone Miniserver - centrála

Spojte všechna Vaše vstupní zařízení (vypínače, senzory pohybu, kontakty na dveřích a oknech, Smartphone, iPod®, iPhone®, dotykový panel, ...) s vašimi výstupními zařízeními (žaluzie/rolety/markýzy, světla, topení, AV přijímač, ...), otevřte tak všechny možnosti inteligentního domu a udělejte si život komfortnější, bezpečnější a energeticky učinnější.

Loxone Extension - rozšíření systému o další vstupy a výstupy

Loxone Extension rozšiřuje Váš Loxone Miniserver o další vstupy a výstupy Takto můžeme uspokojit i ty nejnáročnější a největší realizace budov. Loxone Extension umožňuje řídit nejen rodinné domy, ale i rozsáhlejší komplexy budov vzdálené od sebe i několiv desitek metrů.

Konfigurační software - konfigurace inteligentního domu

Výkonný a volně dostupný software umožňuje nastavit a naprogramovat domácí automatizaci od Loxone (na základě PLC programování). V simulačním režimu si můžete vyzkoušet funkčnost celé domácnosti ještě před ostrým provozem.

Webové rozhraní - ovládání domácnosti na dálku přes internetový prohlížeč

Webové rozhraní (vizualizace Miniserveru). Přes webové rozhraní můžete kdykoliv a kdekoliv za pomocí internetového prohlížeče nebo mobilního telefonu přistupovat k Loxone Miniserveru. Díky tomu můžete ovládat přes internet celou domácnost na dálku. Ovládání je samozřejmě integrováno do webového rozhraní zcela zdarma a je generování, stejně jako APP, přímo z konfiguračního software.

App - aplikace pro "chytrá" zařízení

App Vám umožní ovládat domácnost mobilním telefonem (iPhone®, iPod® Touch, iPad® a OS Android®). Během pár minut můžete přes APP ovládat domácnost. APP je poskytována zdarma!

Snížíme spotřebu energie

Snížíme spotřebu energieKaždoročně stoupá cena energií o několik procent a ani v tomto roce tomu nebude jinak. Největší výdaje domácnosti přitom plynou právě za energie. Loxone je tady od toho, aby Vám pomohlo s tímto problémem a pomohla ušetřit ročně až několik tisíc za energie.

 

Snížíme náklady na vytápění

Snížíme náklady na vytápěníInteligentní regulace vytápění od Loxone Vám umožní spotřebovat pouze potřebné množství energií na vytápění jednotlivých místností. Je známo, že nejvíce tepla uniká a vniká dovnitř skrze okna. Pomocí inteligentního naprogramování žaluzií lze tento efekt jak v létě, tak v zimě redukovat na minimum.

 

Odpojte žrouty energie od sítě

Odpojte žrouty energieSpotřebiče v pohotovnostním režimu mají nezanedbatelný odběr elektřiny a výše účtu každám rokem naskakuje pouze kvůli těmto zařízením o tisíce korun. S Loxone je můžete jednoduše odpojit na dálku.

 

Stmívejte světla a šetřete tak energii

Stmívání světelModerní osvětlení umožňuje stmívání osvětlení. Jakmile se setmí, tak se světla automaticky ztlumí na 60%. Během dne mohou klidně svítit na 80% a nikdo nic nepozná.

 

Ukázka úspory energie

Ukázka úspory energieUniverzální tlačítko u vchodových dveří umožní naprogramovat následující funkce:
Vypnutí všech světel v domě (jsou chvíle, kdy zapomete zhasnout - od toho je zde Loxone)
Snížení teploty v domě o 3°C
Odpojit všechny zásuvky se zařízeními ve stanby režimu
Zapojení alarmu
atd.

Investice do domácí automatizace není luxusem, ale nutností.


Osvětlení

Ovládání osvětlení neznamená pouze zapnutí a vypnutí.

Ovládání osvětlení je jendoduchá záležitost. Vytvoření individuální atmosféry je však běh na dlouhou trať. Než zjistíte, jaká kombinace světel Vám vyhovuje, uplyne mnoho týdnů... Pouze s Loxone můžete kdykoliv své ovládání osvětelní měnit a nevázat se na elektroinstalaci.

Objevte možnosti osvětlení

Stmívání světelKlasické ovládání osvětlení přes standardní tlačítka a vypínače, včetně komfortních funkcí.

Ovládejte osvětlení tak, jak jste zvyklí - přes normální vypínače na zdi (žádná drahá systémová tlačítka). Využívejte k tomu však benefity v podobě centrálních funkcí - vypnutí všech světel v místnosti nebo v domě, světelných scén nebo ovládání přes internet.

 

Ovládání osvětlení pomocí Smartphone

SmartphoneBarvy, stmívání a další atributy můžete kdykoliv a odkudkoliv změnit pomocí aplikací pro iPhone, Android, PC, ...

Přes naše bezplatné aplikace můžete jednoduše dálkově ovládat osvětlení (měnit barvy, stmívat, zapínat, měnit světelné scény, ...)

Nakombinujte si svá světla libovolně jak chcete a vytvořte světelné scény pro individuální atmosféru.

Na stisknutí jediného tlačítka se rozsvítí požadovaná světla, nastaví se zvolená barva a intenzita.

Ovládání osvětlení můžete realizovat pomocí stisku tlačítka, pomocí pohybového senzoru, vstupem z časovače, atd.

Světelná scéna - loxone

Příklad světelné scény

Světelná scénaJe čas večeře a Vy jednoduchým stisknutím tlačítka vyvoláte světelnou scénu pro večeření. Automaticky se naplno rozsvítí světlo nad stolem, abyste na jídlo viděli, ale světla v okolí se setmí a část z nich podbarví do Vaší oblíbené barvy, aby navodily atmosféru. Napak pokud se díváte na televizi, zvolíte světelnou scénu televize, která je decentně složena ze stmívaných světel na 30%.

 

Centrální funkce

Centrální funkce - plná kontrola

Centrální funkce - plná kontrolaJeden stisk vypínače stačí. S Vaším systémem domácí automatizace od Loxone můžete libovolně kombinovat funkce a zároveň je společně ovládat.

To Vám umožní využívat tyto výhody: Centrální funkce

 

Centrální funkce

Centrální funkceVypněte večer světla v celém domě a nebo odpojte při odchodu z domova všechny energetické žrouty ze sítě. S Loxone můžete tyto funkce nastavit v konfiguračním software v několika krocích a následně je ovládat jediným tlačítkem nebo přes mobilní telefon a počítač.

 

Šetřete energii

Snížíme spotřebu energieTV, DVD, HiFi, PC, ... spotřebovávají i v pohotovostním režimu energii. Centrální funkcí je můžete jednoduše odpojit a ušetřit tak nemalé finanční prostředky za energii. Seznam energetické náročnosti spotřebičů v pohotovostním režimu naleznete ZDE.

 

Více bezpečnosti - rodičovský zámek

Rodičovský zámekVypněte centrálně Vaše nepoužívane zásuvky v obýváku nebo dětském pokoji v případě potřeby a zajistěte tak více bezpečí pro Vaše děti. Všechny tyto funkce můžete samozřejmě ovládat i na dálku. S domácí automatizací se Vám nidky nestane, že se budete vracet zkontrolovat, jestli jste vypnuli troubu.

 

Alarm - zabraňte nezvaným hostům

AlarmSe svým systémem domácí automatizace od Loxone můžete realizovat i rozšiřující funkce alarmu. Jediným stisknutím tlačítka (často bývá tlačítko alarmu označováno jako poplašný spínač) a nebo v případě, že senzory v noci zaznamenají pohyb vně domu, se tato funce spustí. Žaluzie vyjedou nahoru a rozsvítí se světla. Pro ještě větší pocit jistoty je možné dodatečně připojit sirénu, která odradí nepovolané hosty.

 

Užívejte si, zapněte film a pohodlně se opřete

Film a videoPohodlně se usaďte ve svém křesle, jedním tlačítkem zapněte TV, DVD, HiFi, zatahněte žaluzie a izolujte se tak od okolního světla. Jednoduše pomocí jednoho tlačítka navodíte individuální pohodu pro sledování TV nebo oblíbeného filmu.

 

Topení

 

Chcete využívat energii v domě efektivně? Loxone Vám pomůže s plnou kontrolou vytápění!

 

Zvolená teplota v každé místnosti

 

Využijte naplno potenciálnu úspor a regulujte vytápění v každé místnosti. S Loxone můžete mít v každé místnosti vlastní konstantní teplotu. To znamená, že na jednu stranu šetříte a na druhou stranu zvyšujete svůj komfort tím, že v místnosti máte konstantní teplotu a tím pádem Vám není ani horko, ani zima - vše se řídí automaticky.

 

Regulace topení - loxone

 

Odeberte pouze tolik energie, kolik opravdu potřebujete. Každá místnost je regulována zvlášť a již se Vám nestane, že v pokoji bude o několi stupňů větší teplota a Vy budete muset větrat. V každé místnosti bude jen taková teplota, kterou si nastavíte.

 

Měňte teplotu, jak potřebujete 

Měňte teplotu dle potřebyPožadovanou teplotu a časy topení můžete kdykoliv měnit - samozřejmě také přes internet.> > Jede z práce nečekaně dříve domů? Zapněte si topení již při cestě domů a užívejte si svých oblíbených 22°C. 

 

Příklad z praxe 

Příklad z praxeRegulace pokojové teploty v jednotlivých místnostech Vám umožňuje, aby se topení chovalo přesně tak, jak potřebujete.

 

Podívejte se na příklad z praxe:
V koupelně bude teplota od 6:00-8:00 a od 19:00-21:00 hodin nastavena na 21°C, po zbytek dne se bude koupelna vytápět na 18°C.

 

 
V době nepřítomnosti obyvatel bude pokojová teplota v kuchyni, pracovně a obývacím pokoji snížena o 3°C. V přítomnosti bude automaticky znovu zvýšena.Požadovaná pokojová teplota se dá kdykoliv upravit přes iPhone, iPod, mobilní telefon, PC... dle Vaší libosti.

  

Zaznamenávejte statistiky o topení 

Statistika spotřeby energieŘešení domácí automatizace nabízí dostatek prostoru pro zaznamenávání statistik, které můžete během roku vyhodnocovat.

 

Pokud budete chtít, je možné zaznamenávat statistiky o vytápění a porovnávat tak úspory, kterých jste dosáhli pomocí regulace vytápění s Loxone.

 

Stínící technika

 

Optimální ovládání stínící techniky s Loxone

 

Inteligentní stínící technika se v létě stará o ochlazování místnosti a v zimě naopak o její maximální výhřev. Dozvěďte se více o ovládání stínící techniky s řešením od Loxone. 

Inteligentním systémem Loxone můžete řídit žaluzine, rolety nebo markýzy. 

Ovládejte stínící techniku jak chcete Vy a ne, jak chce výrobce! 

Centrální funkce rolet, automatické stínění žaluzií nebo automatické zatažení markýzy při silném větru. To a mnohem více můžete realizovat pomocí našeho řešení - plně dle Vašich požadavků, jednoduše a levně.

 

Standardní ovládání přes obyčejná tlačítka 

Ovládání loxoneOvládejte žaluzie přes tlačítka a vypínače - přesně tak, jak jste zvyklí. Nebo k tomu využijte Váš Smartphone.

 

Samozřejmě můžete ovládat žaluzie klasicky přes tlačítka na zdi. Na to jste koneckonců již zvyklí. Navíc ale můžete žaluzie ovládat i přes iPhone, Android, iPad nebo webový prohlížeč. Komu by se chtělo vstávat od televize, aby šel zatáhnout žaluzie, když je může zatáhnout z pohodlně vyhřátého křesla a neudělat ani krok? 

 

Centrální funkce - snadno a rychle 

Centrální funkceCentrální funkce lze naprogramovat za pár minut. Stačí k tomu pár kliknutí myši! 

Chcete ovládat žaluzie samostatně, ale také pohromadě? Žádný problém - můžete mít tolik centrálních funkcí, kolik jen budete chtít! Vaše výhoda: Skupiny žaluzií v centrální funkci můžete libovolně měnit bez toho, aniž byste museli zasahovat do elektroinstalace.

  

Geniální: Automaticky ovládané žaluzie 

ŽaluzieAktivujte automatický režim žaluzií a nesterejte se vůbec o nic. Sami stíní dle potřeby! 

V závistlosti na poloze slunce, denním svitu, roční době... se lamely žaluzií sami naklápí a mění svou pozici během celého dne tak, aby v létě dokonale ochlazovaly nebo naopak v zimě používaly sluneční paprsky k vytápění obydlí.

  

Žaluzie přemýšlí a dodatečně se starají o ochranu Vaší domácnosti 

ZabezpečeníPokud je bouřka, vytáhnout se žaluzie automaticky nahoru, aby nedošlo k jejich poškození. Pro pocit vašeho bezpečí lze nechat žaluzie automaticky v noci sjet, abyste se cítili bezpečněji před nezvanými hosty.

 

Alarm

 

ALARM S LOXONE 

Ušetřete za drahý alarm a vsaďte na Loxone. S naším řešením domácí automatizace můžete vyhodně vytvořit plnohodnotný alarm. Jednoduše a navíc, ze stávajících komponent!

 

Alarm loxone

 

Vaše výhody

 

Použití stávajících komponentu 

Centrální funkceŠetřete finanční prostředky! Použijte stávající komponenty k realizaci alarmu. Například kontakty dveří, hlásiče požáru a nebo pohybové senzory a kamery.

  

Hlášení a informace 

SmartphoneLoxone Miniserver Vás upozorní na danou událost přes SMS, email a nebo Vám dokonce zavolá na mobilní telefon! Můžete kdykoliv a kdekoliv monitorovat Váš dům. Díky Loxone vzdálené správě můžete kdykoliv na displeji mobilního telefonu sledovat stavy alarmu a nebo jej jednoduše vypnout/zapnout. 

 

Integrace s inteligentním domem 

IntegraceNastavte si na libovolná tlačítka v domě zapnutí a vypnutí alarmu (například při odchodu z domu), a nebo využijte Vaše pohybové senzory v kombinaci s časovačem, kdy se v noci alarm sám zapne. 

 

Co potřebujete? 

UkázatDoporučujeme okna vybavit okenními senzory, abyste jednoduše poznali, zda jsou jednotlivá okna otevřena a nebo zavřena. 

U dveří na terase (a u dalších větších skleněných ploch) doporučujeme i senzor na rozbití výplní. 

 

Odehnání nezvaných hostů 

ZabezpečeníK odehnání nezvaných hostů použijte sirénu a také doporučujeme použít světelnou scénu (například rozsvícení všech světel v domě, blikání světel, ...). Místo sirény lze samozřejmě použít i reproduktory audio systému, které nastavíte na požadovanou hlasitost. V případě narušení Vás o tom řešení od Loxone může informovat na mobilní telefon.

  

Realizace funkcí 

NastaveníV našem konfiguračním software lze funkci alarmu realizovat jednoduše a rychle přímo přes předpřipravenou komponentu.

 

Hudba

 

Hudba - multiroom audio 

Téma domácí automatizace a multiroom audia, česky řečeno ozvučení více místností varibailními zdroji patří bezesporu k sobě. 

Objevte možnosti, které multiroom audio nabízí a posuďte sami, co je pro Vás nejlepší:

 

Nechte si hrát v každé místnosti jinou hudbu 

HudbaMultiroom audio systémy umožňují přehrávání hudby z více zdrojů. Systémy umožňují poslouchat v kuchyni oblíbené rádio a v obývacím pokoji Vaše oblíbené CD, které již nemusíte nosit pořád u sebe. Systém od Loxone podporuje řadu výrobců multiroom audio systémů jako Sonos, Squeezerbox nebo CasaTunes. 

 

Definujte si vlastní scénu a užijte si požitek z hudby 

Hudební scénaJe jedno, zda scéna bude ovládána přes vypínač nebo přes mobilní telefon či PC. 

Příklad italské večeře: Posaďte se ke stolu a stiskněte tlačítko: Světla se nastaví přesně tak, jak to máte rádi a navodí tu správnou atmosféru. Do toho se samozřejmě zapne i italská muzika a Vy si můžete vychutnat svou italskou večeři se vším všudy. 

 

Nařiďte si budíčka 

BudíčekRanní vstávání s hudbou? Žádný problém - nechte se probudit ve Vámi stanovený čas pomocí hudby. 

Přesně v 7:00 začíná Váš pracovní den a Vy právě vstáváte? Neradi posloucháte řinčící budík? Nechte se pozvolna vzbudit hudbou z Vašeho přehrávače... 

 

 

Sauna

Ovládání sauny

Ovládejte saunu na dálku

SmartphoneZapnutí suany mobilním telefonem (iPhone, Android, ...) při cestě z práce nebo ze sjezdovky.

Máte jedinečnou možnost přijít domů rovnou do vyhřáté sauny. Komu by se chtělo vstávat z pohodlně vyhřátého křesla a jít zapnout saunu a ještě ji kontrolovat, dokud nění vyhřátá?

 

Každý člověk má nějaké nároky. Řízení teploty, vlhkosti, aroma, světla... vše je individuální.

S Loxone si můžete dokonce vytvořit vlastní saunovací programy. Při vstupu do sauny je jednoduše aktivujete pomocí tlačítka na zdi nebo změnit některé přednastavené parametry pomocí Smartphone.

 

Ovládání sauny je se systém od Loxone bezpečné a inteligentní.

Statistika spotřeby energiePokud budete chtít, můžete monitrovat v sauně veškeré veličiny - teplotu, vlhkost, kouř, otevírání sauny, atd. Pokud není něco v pořádku, Miniserver Vás na to upozorní.Webhosting

Nabízíme hosting pro osobní stránky, ale i pro firemní klientelu. Poskytneme vám přesně to, co potřebujete pro rychlé a snadné zprovoznění internetové prezentace a umožníme vám soustředit se na obsah prezentace a její přínos pro vaše podnikání. Starosti s provozní stránkou technického řešení hostingové platformy nechte na nás.

Výsledek obrázku pro Webhosting

Copyright © 1995-2016 Vyrobila spol. McRAI