ESET Security

Objevujte internet v bezpečí ESET

Online svět čeká. S ochranou ESET není důvod držet se zpět. Užívejte si internet na mobilu nebo v tabletu s vědomím, že jsou vaše zařízení v bezpečí.

Objednejte si u nás licenci ESET®

Volejte: 775 361 835, 561 205 500

E-mail: info@jaronet.cz

ESET Smart Security (Win) / ESET Cyber Security Pro (Mac)

Jste v bezpečí před všemi typy online i offline hrozeb. Produkt obsahuje další přidané funkce jako je Anti-Theft, ochrana webkamery a domácí sítě, ochrana online plateb a mnoho dalších se kterými si můžete bez starostí užívat bezpečnější technologie.

ESET NOD32 Antivirus (Win) / ESET Cyber Security (Mac)

Uživatelsky velmi příjemný antivir, který obstál v uznávaném testu 100% Virus Bulletin již několikrát po sobě. Ten zkoumá, zda antivirus dokáže odstranit všechny viry, které jsou na seznamu aktivních virů. Software nalezne a odstraní počítačové viry, trojské koně, červy a další typy hrozeb. Pomocí technologie ThreatSense odhalí i neznámé hrozby, které jiné antivirové programy nemusí rozpoznat. Nezatěžuje systém a ochrání i pomalejší počítače. Technologie ESET postupně získala více než 60 nezávislých ocenění

ESET Secure Office

Ochraňte koncová zařízení (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před vznikajícími hrozbami a zcizením citlivých dat pomocí bezpečnostního řešení, které lze jednoduše spravovat z jediné konzole.

ESET Secure Office Plus

Obsahuje licenci ESET Endpoint Security, která přináší kvalitní moduly filtrování obsahu webu, firewall a antispam, které přidají další bezpečnostní vrstvy do firemních počítačů a mobilních platforem. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.