PROSINCOVÝ MIX PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

Přejeme Vám krásné prožití nadcházejících svátků a i v prosinci pokračujeme zajímavými dárky, novinkami a příležitostmi. 

 

Prosincové promokanály

 

Jako každý měsíc, i v prosinci máme pro uživatele připravený dárek. Tentokrát základní balíčky obohatí dvě dokumentární a jedna filmová stanice. 

Na National Geographic od 10. prosince poběží premiéra dokumentární série Misionář – dozvíte se v ní zajímavé skutečnosti o mladém americkém misionáři, jehož život předčasně skončil.

National Geographic Wild uvede speciální blok programů "Zima v divočině" – každou sobotu v 18:00. V tomto speciálním bloku programů bojují divoká zvířata z různých koutů světa zuby nehty o přežití zimního období.

Na AMC můžete sledovat například film Parfém: Příběh vraha (sobota 2.12. ve 23:30), romatické drama Let's Dance 2 (sobota 2.12. v 18:20) a mnoho dalších filmů.

 

Na období kolem vánočních svátků chystáme jako obvykle pro uživatele další promokanály. Budeme vás o nich včas informovat.

  

 

Změna programové skladby

 

Od ledna čeká naši platformu pár programových změn. Nově do balíčku Start zařadíme oblíbený kanál Spektrum home. Bude tedy dostupný pro všechny uživatele. 

Od ledna ukončuje společnost Discovery šíření kanálů Discovery Science a Discovery Turbo Xtra. Nebudou proto dostupné ani v naší službě. Odstraníme je tedy ze všech balíčků.