LEDNOVÝ MIX PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

Všem uživatelům přináší sledovánítv tři promokanály. Tentokrát se jedná o stanice Discovery, Epic Drama, BBC Earth. Na své si tak přijdou zejména milovníci dokumentů, filmů a dobových seriálů. 

 

Lednové promokanály

 

 

 

 

 

Programové tipy

 

Discovery nabízí například dokumentární sérii Zahrada: Komunita, nebo sekta?. V té záhadná komunita žijící mimo civilizační sítě, která se na TikToku stala virální kvůli tomu, že byla označena za sektu, poprvé nechává televizní kamery nakouknout do svého světa.

 

Na oblíbeném filmovém kanálu Epic Drama najdou sledující  v lednu nový seriál Továrna na panenky. Ten nabízí strhující příběh o tom, co se stane, když se žena odváží vzít si to, co chce, ve světě, který by ji raději zabil, než aby jí to dovolil.

 

Z programu BBC Earth vybíráme Zmrazte strach s Wimem Hofem – šestidílnou sérii, ve které extrémní sportovec Wim Hof předvede při řadě jedinečných úkolů osmi celebritám, jak dovede chlad změnit navždy jejich životy a pomoci jim překonat strach. 

 

Pro fanoušky dokumentů o přírodě doporučujeme sérii Velké malé cesty, která zachycuje skutečná dobrodružství šesti drobných zvířat při jejich cestě do neznáma – napříč deštnými pralesy, horami a mokřinami.

 

Změny v programové skladbě

 

Od ledna sledovánítv nově zařazuje prémiovou dokumentární stanici BBC Earth. Tento měsíc ji budou mít dostupnou všichni uživatelé, poté zůstane v balíčcích Max, Maxi, Maximální, Dokumentární a Mých 7.

 

Distributor stanice Lounge TV neplánovaně ukončil ke konci roku vysílání. Kanál tedy nebude v službě sledovánítv nadále k dispozici.

 

 

Získávejte odměny s JaroNetem

 

Úspěšně se rozvíjí naše společná spolupráce a máme už několik nových partnerů, kteří pomáhají rozvíjet síť JaroNet. Kromě okamžitého benefitu pro Vás to také znamená možnosti pro více inovací vedoucí k ještě větší spolehlivosti služby.   

 

 

Znáte ve svém okolí někoho kdo nemá internet od JaroNetu? Doporučte jej k nám a získejte Bonus za podporu sítě JaroNet. Vrátíme Vám 100% Vašich nákladů za internet na 3 měsíce.

Napište nám www.jaronet.cz/kontakt nebo zavolejte na tel. 800 300 292. Váš soused či známý uzavře smlouvu na internet u JaroNetu a po první platbě začnete čerpat 3 měsíce Vaší odměny.