Aktuality

Vážení zákazníci, přejeme vám i v této nelehké době hodně sil, pevné zdraví a krásné Vánoce. Vše nejlepší v příštím roce 2023! Ať je prožit v míru a hmotném dostatku!

Právě vy pomáháte rozvoji internetu v našem regionu a lokální podpoře podnikání. I nadále se budeme ze všech sil snažit zlepšovat sítě, poskytovat kvalitní servis a podporu. Děkujeme za to, že jste! 

Váš tým JaroNet

Výhodné, rychlé a stabilní připojení umíme nabídnout v našem regionu téměř všude. Sledujte nás! Na září máme nachystané výhodné nabídky a dárky pro naše stálé zákazníky. Nejste jedním z nich? Zvažte odchod od konkurence. Máme pro Vás lepší řešení ????????
 
Pohodový den přeje Váš tým JaroNet

Máme pro Vás jednoduchou a rychlou soutěž o lístky na nedělní koncert skupiny BUTY v Moravských Budějovicích. Více informací najdete na našem Facebooku

Zdravíme do Hartvíkovic a dalších obcí v okolí Dalešické přehrady! Všímáme si zvýšeného zájmu o naše prémiové tarify připojení k internetu. Děkujeme za důvěru! Užijte si stabilní připojení a vysokou rychlost bez omezení dat ????

Tak jako všude kde působíme i v Jaroměřicích nad Rokytnou naši síť neustále zlepšujeme a navyšujeme rychlost a stabilitu připojení k internetu. Chcete lepší internet? Jsme tu pro Vás! Stabilnější a rychlejší než kdy dřív. Zajímá Vás výhodná cena víc než nejvyšší rychlost - kontaktujte nás a dostanete nabídku na míru.

A co bouřka u vás? U nás opravujeme mnoho vyhořelých pojistek, spálených napájecích zdrojů, switchů, atd. . A takhle se opravuje v Blatnici. Dočasně jsme frčeli na elektrocentrále, aby se naši zákazníci na internet dostali.

Nové vysílače v obci RAKŠICE zvládnou STABILNÍ a RYCHLÉ připojení k internetu až 300 Mb/s. Prémiové tarify jsou dostupné na mnoha místech a další přidáváme každý den ???? Ověřte si dostupnost na 561 205 500! PS: Při přechodu od konkurence dostanete první 3 měsíce zdarma.

Další obec má lepší pokrytí a rychlost. Prémiové tarify 100/200/300 Mb/s nově nabízíme v Budíkovicích u Třebíče.

Vyzkoušejte IPTV na měsíc zdarma. Všechny oblíbené kanály máte ihned k dispozici. Pořady můžete vrátit v čase, pauznout nebo spustit od začátku. Nabízíme více než 190 kanálů, přístup do filmotéky a mnohem víc.

Znáte někoho kdo není spokojen se svým výdělkem? Máte ve svém okolí kamaráda s technickým zaměřením?